Smokey Goodness Burgers & BBQ Bites

€22,50 incl. BTW

Het nieuwste BBQ-boek van Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites, met barbecuerecepten voor iedereen, voor fans van BBQ USA-style en Smokey Goodness. Back to the USA we go! In Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites neemt pyro-culinair avonturier Jord Althuizen je mee naar de States. Want soms heb je simpelweg geen tijd voor het echte BBQ werk, en wil je something hot & fast. En waar kunnen ze dat nu beter dan in de USA?

In dit BBQ-avontuur neemt Jord je mee van de deli’s van New York tot aan de taco trucks in LA: op zoek naar a full serving of Smokey Goodness flavour maar voor half the time. Denk big-bigger-biggest BBQ sandwiches, de allerhotste BBQ taco’s of spicy BBQ snacks-on- a-stick. We want it all, and we want it now!

Artikelnummer: 9789021575957 Categorie:

Smokey Goodness Burgers & BBQ Bites

Smokey Goodness Burgers & BBQ Bites

€22,50 incl. BTW

Toevoegen aan verlanglijst

Het nieuwste BBQ-boek van Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites, met barbecuerecepten voor iedereen, voor fans van BBQ USA-style en Smokey Goodness. Back to the USA we go! In Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites neemt pyro-culinair avonturier Jord Althuizen je mee naar de States. Want soms heb je simpelweg geen tijd voor het echte BBQ werk, en wil je something hot & fast. En waar kunnen ze dat nu beter dan in de USA?

In dit BBQ-avontuur neemt Jord je mee van de deli’s van New York tot aan de taco trucks in LA: op zoek naar a full serving of Smokey Goodness flavour maar voor half the time. Denk big-bigger-biggest BBQ sandwiches, de allerhotste BBQ taco’s of spicy BBQ snacks-on- a-stick. We want it all, and we want it now!


Art. nr. 9789021575957

Platinum Big Green Egg Dealer

Snelle levering uit voorraad

200m² Showroom

Persoonlijke service en advies

30 dagen bedenktijd

Advies nodig?

Kom je er niet uit en heb je hulp nodig? Laat je dan persoonlijk adviseren door één van onze barbecue specialisten. Onze klantenservice is maandag t/m zaterdag bereikbaar. Je kunt ons telefonisch bereiken of een e-mail sturen.

Lees meer

En wil je het product liever eerst bekijken? Bezoek dan onze uitgebreide showroom. Wij hebben bijna alles op het gebied van outdoor cooking en je kunt bij ons alle Big Green Egg modellen bekijken en vergelijken. We helpen je graag op weg. Zowel met de keuze voor het juiste model Big Green Egg, het uitbreiden van je accessoire verzameling of het ontwerpen van een complete buitenkeuken. Het kan wel eens voorkomen dat we door drukte niet direct opnemen of kunnen reageren. Laat dan je gegevens achter en we nemen zo snel mogelijk contact met je op.

Tip: als je even tussendoor een vraag wilt stellen dan kan dit ook snel via de Live Chat klantenservice (venster rechts onderin). Deze is iedere dag tot 20.00u bereikbaar. Eén van onze barbecue specialisten kan direct je vraag beantwoorden.